<
Western Digital TV Live Home Entertainment
 
Samsung UE46ES8000S Home Entertainment
 
Pioneer STZ-D10Z-R Home Entertainment
 
Sony BDV-L800M Home Entertainment
 
>
JAUTĀ EKSPERTAM: CITA ELEKTRONIKA
elektronika 27/12/2012

sveiki next.Priecīgus svētkus .Un jautajusm šāds kur palicis next žurnals ?veikalos skatos un neredzu jaunako next numuuru.)...

Atbild eksperts » Mix_
? 06/11/2012

Kadu variantu Google nexus 7 Jus ieteiktu?varbut gaidit uzlaboto versiju?kadi plusi un minusi shiem modeliem?Paldies.))...

Atbild eksperts » Mix_
garantija un remonts 22/10/2012

Labdien! Interesē vai minētā aparatūra tiek remontēta(ja tiek tad kur) pēc garantijas termiņa beigām.)...

Atbild eksperts » Mix_
Uzdod savu jautājumu ekspertam »
 
Ja vēlies ziņot par kļūdu tekstā vai lietotāju komentāriem - iezīmē ar peli tekstu, par kuru vēlies ziņot redaktoram un spied Ctrl+Enter, lai nosūtītu ziņu. Paldies!
PR | 21/11/2012

Bērni radīs digitālu gidu zinātnes centram Zinoo (56)

 

Sestdien, 24. novembrī, Cēsīs notiks Samsung jauno tehnoloģiju radošā darbnīca „Iemācies un radi!”, kuras ietvaros bērni no Valmieras SOS bērnu ciemata zinātnes centrā Zinoo veidos unikālu digitālo gidu par centra ekspozīciju. Ar šo pasākumu aizsākas Samsung atbalsta programma SOS bērnu ciematiem Latvijā, kurai finansējums tika sakrāts Iedvesmas skrējienā Hope Relay aizvadītajā vasarā.

 

„Radošajā darbnīcā bērni un jaunieši profesionāla fotogrāfa un video eksperta vadībā iemūžinās Zinoo centra ekspozīciju. Iejūtoties fotogrāfu, operatoru un mākslinieku lomās, viņi ne vien apgūs praktiskas iemaņas darbā ar mūsdienu tehnoloģijām, bet arī pilnā mērā varēs izpaust savu radošumu," ideju skaidro Samsung Electronics Baltics Korporatīvās komunikācijas vadītāja Iveta Bojāre. „Radot Zinoo centra digitālo gidu, darbnīcas dalībnieki iemācīsies uzņemt un apstrādāt fotogrāfijas, filmēt un montēt, kā arī zīmēt un rediģēt attēlus uz planšetdatoriem. Zinot bērnu neierobežoto fantāzijas lidojumu, paredzam, ka rezultāts būs pārsteidzošs un Zinoo centrs iegūs unikālu, atraktīvu un mūsdienīgu ekspozīcijas gidu, " stāsta I. Bojāre.

 

Jauno tehnoloģiju darbnīca „Iemācies un radi!” tiek īstenota Samsung starptautiskās bērnu un jauniešu atbalsta programmas „Hope for Youth” ietvaros, kas nodrošina iespēju SOS audžuģimeņu bērniem visā Eiropā apgūt un attīstīt mūsdienu tehnoloģiju lietotprasmes, tādejādi veicinot plašākas iespējas izglītībai, turpmākai izaugsmei un radošām izpausmēm. „Lai nodrošinātu SOS bērnu ciematu audžuģimenēm kvalitatīvas dzīves iespējas, mums pašiem ir jāpiesaista nepieciešamais finansējums,” skaidro Latvijas SOS Bērnu ciematu asociācijas direktore Ilze Paleja. „Tāpēc mēs ļoti priecājamies par Samsung atbalstu, kas turklāt mērāms ne tikai kā tiešs finansiāls ieguldījums ikdienas vajadzību nodrošināšanā, bet arī kā tehnoloģiju dāvinājums un iesaistīšanās bērnu un jauniešu prasmju attīstīšanā.” 

 

Līdzīgi produkti // CITA ELEKTRONIKA » Home Entertainment
CITA ELEKTRONIKA » Home Entertainment
 
JAUNĀKIE VIDEO
Drīzumā: NEXT dodas neceļos ar Garmin un JS GPS karti (1)
2010-12-02
Skaties video
 

Ar vēlmi palīdzēt citiem (0)
2009-12-10
Skaties video
 

Sony Centram jauns vadītājs (8)
2009-10-09
Skaties video
 

VIDEO: Tēma: spēles (0)
2009-06-15
Skaties video
 

PARTNERI

JAUNUMI: CITA ELEKTRONIKA
ZIŅAS


Pieraksties jaunumiem | Reklāma NEXT.LV | Kontakti | Par mums | NEXT RSS | NEXT CITA ELEKTRONIKA RSS | Atradi kļūdu? 

Lietošanas noteikumi | Visas tiesības rezervētas © 2001—2018 SIA PIF International, Rīga, Brīvības gatve 214b, 4. stāvs.
Tālr: (371) 67383499. Fakss: (371) 67383099. E-mail: secretary@next.magazine.lv
Latvijas Rallija Portāls RALLYLV.COM | BESTRIGA.COM Tourist Guide | SK Media | FOTOKURSI | PC WEEK | WWW.CRN.COM.UA | FORBES Latvia

Orphus system