JAUTĀ EKSPERTAM: CITA ELEKTRONIKA
elektronika 27/12/2012

sveiki next.Priecīgus svētkus .Un jautajusm šāds kur palicis next žurnals ?veikalos skatos un neredzu jaunako next numuuru.)...

Atbild eksperts » Mix_
? 06/11/2012

Kadu variantu Google nexus 7 Jus ieteiktu?varbut gaidit uzlaboto versiju?kadi plusi un minusi shiem modeliem?Paldies.))...

Atbild eksperts » Mix_
garantija un remonts 22/10/2012

Labdien! Interesē vai minētā aparatūra tiek remontēta(ja tiek tad kur) pēc garantijas termiņa beigām.)...

Atbild eksperts » Mix_
Uzdod savu jautājumu ekspertam »
 
Ja vēlies ziņot par kļūdu tekstā vai lietotāju komentāriem - iezīmē ar peli tekstu, par kuru vēlies ziņot redaktoram un spied Ctrl+Enter, lai nosūtītu ziņu. Paldies!
Anna Blome | 29/08/2012

POINT iepazīstina ar jauniem risinājumiem elektronisko maksājumu jomā (56)

 

„Point Transaction Systems”, piedāvās jaunus risinājumus elektronisko maksājumu jomā – VX Evolution.

 

Point Baltijas valstu vadītājs Agris Štikāns norāda, ka visi piedāvātie termināļi nodrošinās ātru un drošu transakciju apstrādi un, sekojot līdzi nozares jaunākajām tendencēm, funkcija bezkontakta maksājumiem tajos jau ir iebūvēta. Termināļi atbilst augstākajam drošības standartam PCI PTS 3.0, savukārt Point izstrādātā programmatūra ir sertificēta atbilstoši EMV un PA-DSS standartiem.

 

„Divos vārdos raksturojot šo sēriju, jāsaka, ka tā ir uzticama, mūsdienīga un savā ziņā pat evolucionāra. Jaunās paaudzes termināļiem vispusīgu aizsardzību nodrošina stingri ievērotā risinājumu atbilstība PCI PED 2.0 standartam un tiešās šifrēšanas atbalsts. Šīs sērijas termināļiem ir ievērojami palielināta atmiņa un maksājumu nozarē pirmais ARM11 – iebūvēts vienkodola procesors ar integrētiem drošības līdzekļiem. Līdz ar to terminālis kalpo ilgāk, tam ir paaugstināta dilumizturība un samazināti ekspluatācijas izdevumi.”

 

Jaunais modelis VX 820 ir perfekts terminālis integrācijai ar kasi. Tā ir jaunas paaudzes eleganta PIN ierīce ar nepārspētu veiktspēju un uzticamību. Savienojamība ir vienkāršota ar vienas pieslēgvietas saiti uz Ethernet vai seriālajiem savienojumiem. Profilētā forma un izgaismotais krāsainais displejs nodrošina vieglu lietošanu un redzamību vairumā apgaismojumu. Lielāka atmiņa, papildu funkcionalitāte un integrēta funkcija bezkontakta maksājumiem.

 

Stacionāro risinājumu jomā ir vēl trīs jauni modeļi – VX 820 DUET un VX 520 un VX 805 transakciju veikšanai mazumtirdzniecībā. 

 

Visiem termināļiem ir lielāka atmiņa, kas nozīmē papildu funkcionalitāti un plašāku izmantojumu. Ierīcēm ir augstas veiktspējas ARM11 400MHz procesors ātrai transakciju apstrādei, lieliskas sakaru iespējas, ieskaitot tālruņa sakarus un Ethernet. Termināļi paredzēti ilgam kalpošanas laikam – komponenti iztur intensīvu slodzi un teicami strādā pat vislielāko darba apjomu gadījumā. 

 

Ievērojams solis uz priekšu mobilo maksājumu jomā ir VX 680. Tā ir kompaktākā daudzfunkcionālā maksājumu ierīce mobilai tirdzniecībai pasaulē! Liels, krāsains skārienjūtīgs ekrāns atvieglo lietošanu, bet izgaismotā tastatūra ir izturīga pret apšļakstīšanu un viegli lietojama jebkurā apgaismojumā. Terminālis ir ar GPRS un WiFi datu pārraides pieslēgumiem un 192MB standarta atmiņu.

 

Līdzīgi produkti // CITA ELEKTRONIKA » Aksesuāri
CITA ELEKTRONIKA » Aksesuāri
 
JAUNĀKIE VIDEO
Drīzumā: NEXT dodas neceļos ar Garmin un JS GPS karti (1)
2010-12-02
Skaties video
 

Ar vēlmi palīdzēt citiem (0)
2009-12-10
Skaties video
 

Sony Centram jauns vadītājs (8)
2009-10-09
Skaties video
 

VIDEO: Tēma: spēles (0)
2009-06-15
Skaties video
 

PARTNERI

JAUNUMI: CITA ELEKTRONIKA
ZIŅAS


Pieraksties jaunumiem | Reklāma NEXT.LV | Kontakti | Par mums | NEXT RSS | NEXT CITA ELEKTRONIKA RSS | Atradi kļūdu? 

Lietošanas noteikumi | Visas tiesības rezervētas © 2001—2018 SIA PIF International, Rīga, Brīvības gatve 214b, 4. stāvs.
Tālr: (371) 67383499. Fakss: (371) 67383099. E-mail: secretary@next.magazine.lv
Latvijas Rallija Portāls RALLYLV.COM | BESTRIGA.COM Tourist Guide | SK Media | FOTOKURSI | PC WEEK | WWW.CRN.COM.UA | FORBES Latvia

Orphus system