<
Google Programnodrošinājums
 
505 Games Sniper Elite V2 Programnodrošinājums
 
Apple iBooks Author Programnodrošinājums
 
Apple Programnodrošinājums
 
>
JAUTĀ EKSPERTAM: DATORI
Ko darīt? 29/05/2013

Nopirku Prestigio MultiPad 9.7 Ultra Duo ,pēc mēneša pēkšņi izslēdzās un neslēdzās iekšā.Aizvedu lai salabotu ar garantiju,itkā visu salaboja,bet...

Atbild eksperts » Mix_
GoClever TAB R76.2 foto uzstādījumi 22/05/2013

Vai ir iespējams atrast lietošanas pamācību un uzstādījumus fotografēšanai? Fotografējot bildes sanāk šķibas un fragmentalas. )...

Atbild eksperts » Mix_
nevaru ruterim nomainit paroli 22/05/2013

Labvakar! Kad iegadajos ruteri tp link wr841n iegaju adrese 192.168.1.1 pieregistrejos , nomainiju paroli. nodega vecais pc. tagad gribeju ieiet...

Atbild eksperts » Mix_
Uzdod savu jautājumu ekspertam »
 
Ja vēlies ziņot par kļūdu tekstā vai lietotāju komentāriem - iezīmē ar peli tekstu, par kuru vēlies ziņot redaktoram un spied Ctrl+Enter, lai nosūtītu ziņu. Paldies!
Mix_ | 03/04/2012

Patentu kari: Microsoft slēdz Eiropas distribūcijas centru Vācijā (56)

Microsoft 

Microsoft, vairoties no ar patentu tiesvedībām saistītiem riskiem, nolēmusi slēgt Vācijā izvietoto Eiropas programmatūras distribūcijas centru un pārcelt to uz Holandi.

Šāda loģistikas centra dislokācijas maiņa saistīta ar patentu tiesvedību ar Motorola, ziņo Reuters.

Microsoft preses pārstāvis Tomass Baumgartners to komentē šādi: "Mēs labprātāk paturētu mūsu Eiropas distribūcijas centru Vācijā, kur tas ir atradies daudzu gadu garumā. Par nožēlu, patentu tiesvedības ar Motorola iespējamo konsekvenču dēļ risks ir pārāk augsts." (We would have preferred to keep our European distribution center in Germany, where it has been for many years. But unfortunately the risk from disruptions from Motorola's patent litigation is simply too high).

Motorola pret Microsoft tiesas sēde paredzēta 17. aprīlī, un strīdus ābols ir atsevišķi Motorola piederoši, bet vienlaikus arī ETSI standartos iekļauti patenti H.264 video kompresijas metodē, kura izmantota gan Windows 7, gan Microsoft spēļkonsolē Xbox 360.

Kā zināms, Vācija ir viena no centrālajām patentu karu norises vietām tās salīdzinoši vienkāršā un ātrā intelektuālā īpašuma tiesvedības procesa dēļ – tur, salīdzinot ar citām jurisdikcijām, var ļoti ātri panākt būtiskus ierobežojumus produktu izplatīšanai Vācijas teritorijā un, ja tur atrodas visas Eiropas reģionālais distribūcijas centrs, tad šāds tiesas noteikts ierobežojums nekavējoties skartu kompānijas biznesu visā Eiropā. Holande šai ziņā ir drošāka vieta, jo tur slieksnis, pie kura tiek aizliegta produkta izplatīšana ir krietni augstāks.

Microsoft un Apple ir vērsušies Eiropas komisijā ar lūgumu izskatīt Motorola visai agresīvo standartos iekļauto patentu izmantošanu patentu tiesvedībās neatbilstoši FRAND principiem, un, spriežot pēc Eiropas Komisijas viceprezidenta Almunjas teiktā, pastāv visai liela ticamība, ka EK šādu izmeklēšanu patiešām arī veiks.

Laiks rādīs.

 

Līdzīgi produkti // DATORI » Programnodrošinājums
DATORI » Programnodrošinājums
 
JAUNĀKIE VIDEO
Stilam un nebaltām dienām (0)
2010-12-22
Skaties video
 

Video: Jaunie Apple MacBook Air (1)
2010-11-08
Skaties video
 

IFA live: iPad konkurenta meklējumos (5)
2010-09-13
Skaties video
 

Sasniedz karjeras virsotnes! (4)
2010-01-23
Skaties video
 

Microsoft elastīgas sievietes stingrajās rokās (1)
2009-12-10
Skaties video
 

PARTNERI

JAUNUMI: DATORI
ZIŅAS


Pieraksties jaunumiem | Reklāma NEXT.LV | Kontakti | Par mums | NEXT RSS | NEXT DATORI RSS | Atradi kļūdu? 

Lietošanas noteikumi | Visas tiesības rezervētas © 2001—2018 SIA PIF International, Rīga, Brīvības gatve 214b, 4. stāvs.
Tālr: (371) 67383499. Fakss: (371) 67383099. E-mail: secretary@next.magazine.lv
Latvijas Rallija Portāls RALLYLV.COM | BESTRIGA.COM Tourist Guide | SK Media | FOTOKURSI | PC WEEK | WWW.CRN.COM.UA | FORBES Latvia

Orphus system