<
Candy CTD 1076 Veļas mašīnas
 
Bosch WLF 20061 Veļas mašīnas
 
ELECTROLUX EWFM 12470W Veļas mašīnas
 
Bosch WTE 86302 Veļas mašīnas
 
JAUTĀ EKSPERTAM: SADZĪVES TEHNIKA
Elektriskā tējkanna 17/12/2012

Sveiki! Gribēju zināt, vai arī elektriskajām ūdens vārāmajām tējkannām ir norādīta elektroenerģijas klase, līdzīgi kā tas ir citai sadzīves...

Atbild eksperts » Mix_
satrauc! 31/07/2012

liels sudraba krasa ar radijumiem uz durvim,kas rada ka viss ir norma,bet satraukumu rada tas ka ledusskapja abi sani...

Atbild eksperts » Mix_
plaisas 05/12/2011

tagad pamaniju plaisas ledusskapja iekspuse,un tas nav no durvju puses.garantija nu jau gadu ka beigusies.ko man tagad darit?vai varu...

Atbild eksperts » Mix_
Uzdod savu jautājumu ekspertam »
 
Ja vēlies ziņot par kļūdu tekstā vai lietotāju komentāriem - iezīmē ar peli tekstu, par kuru vēlies ziņot redaktoram un spied Ctrl+Enter, lai nosūtītu ziņu. Paldies!
Aldis Bite | 15/02/2012

Samsung papildina Eco Bubble veļasmašīnas ar jaunām funkcijām (56)

Samsung 

Samsung Electronics prezentējis jaunākās Eco Bubble sērijas veļasmašīnas, kas saskaņā ar 2011.gadā ieviesto jauno energoefektivitātes marķējumu patērē mazāk elektroenerģijas nekā A+++ kategorijas modeļi, tai pašā laikā nodrošinot vienlīdz izcilu mazgāšanas kvalitāti gan +60°C temperatūrā, gan arī vēsākā +40°C mazgāšanas ciklā.

 

Jaunākās Eco Bubble sērijas veļasmašīnas Latvijas tirgū būs pieejamas šī gada maijā. 

 

Jaunās Eco Bubble veļasmašīnas ar augstu mazgāšanas efektivitāti būs pieejamas ar četru kategoriju ietilpību: biežām mazgāšanas reizēm noderēs 7 kg ietilpības veļasmašīna, 8 – 9 kg ietilpības veļasmašīnas parasti ir populāras ģimenēs ar bērniem, savukārt 11kg modelis atvieglos drēbju mazgāšanu patiesi lielās ģimenēs. Visi jaunie modeļi ir veidoti, balstoties uz Samsung novatorisko, visaugstākās ietilpības 12 kg Eco Bubble modeli, kas tika prezentēts 2011.gadā.

 

Eco Bubble tehnoloģija

Samsung veļasmašīnas ar Eco Bubble tehnoloģiju spēj saglabāt efektivitāti, pat mazgājot drēbes vēsākas temperatūras ūdenī. Veļasmašīnās ir iestrādāta īpaša ierīce - burbuļu ģenerators, kas mazgāšanas ciklā tvertnē iepilda lielu apjomu gaisa un ūdens burbuļu, tādējādi ātrāk izšķīdinot mazgāšanas līdzekli. Tas savukārt palīdz mazgāšanas līdzeklim pat vēsākā ūdenī ļoti efektīvi iekļūt auduma šķiedrās un nodrošināt teicamu mazgāšanas kvalitāti. Turklāt drēbju mazgāšana vēsākā ūdenī patērē arī mazāk enerģijas, nekā klasiskajā mazgāšanas ciklā ar nepieciešamību uzsildīt ūdeni, līdz ar to Eco Bubble tehnoloģija nodrošina gan energoefektīvāku mazgāšanu, gan arī pasargā audumu no augstas temperatūras radītiem bojājumiem.

 

Augstāku energoefektivitāti nodrošina arī veļasmašīnās iebūvētais digitālais invertora motors. Šis jaunais bezkolektoru dzinējs ir ievērojami uzticamāks un ilgmūžīgāks, turklāt tas nodrošina efektīvāku tvertnes griešanos pie lielas slodzes. Apliecinot to izturīgumu, motora sastāvdaļām tiek dota 10 gadu garantija. Samsung digitālais invertora motors ir izmantots visos šī gada standarta izmēra veļasmašīnu modeļos ar ietilpību no 6 līdz 12 kilogramiem.

 

Samsung 2012. gada veļasmašīnās pieejamās papildfunkcijas:

 

Bigger Space – vienmēr ir būtiski, cik lielu vietu aizņem veļasmašīna, un ikviens vēlas iegūt iekārtu ar maksimālu veiktspēju, bet ar minimāliem izmēriem. Samsung to ir ņēmis vērā un pašlaik piedāvā Eiropā lielākās ietilpības standarta izmēra veļasmašīnu (12 kg), kā arī lielākās ietilpības kompaktā formāta veļasmašīnu (8 kg).

 

Optimal Care – Samsung 12 kg veļasmašīna ir aprīkota ar elegantu un viegli izmantojamu krāsu LCD ekrānu, kas spēj attēlot, cik daudz enerģijas un ūdens tiek patērēts mazgāšanas ciklā. Papildus tam Samsung veļasmašīnas pašas automātiski nosaka optimālāko mazgāšanas ciklu atkarībā no tajās ielikto drēbju daudzuma.

 

Paredzēts, ka no 2013.gada veļasmašīnas LCD ekrānu būs iespējams sinhronizēt ar Samsung viedtālruni, kas, izmantojot īpašu aplikāciju un tālruņa fotokameru, varēs nolasīt veļasmašīnas ekrānā redzamos kļūdu paziņojumus, lai piedāvātu ieteikumus, kā šo problēmu novērst, vai arī palīdzētu sazināties ar autorizētā servisa pārstāvi.

 

Advanced Motion - jo lielāks veļasmašīnā ievietoto drēbju apjoms, jo lielāka slodze rodas, veļasmašīnas tvertnei rotējot. Ja šī rotācija netiek precīzi kontrolēta, rodas lieki papildu trokšņi, un laika gaitā var rasties arī dažādi bojājumi. Šādā situācijā arī centrifūgas funkcija nespēj pilnvērtīgi darboties un izžāvēt drēbes. 

 

Lai novērstu šādu problēmu iespēju, Samsung lielākās ietilpības veļasmašīnās (standarta izmēra 12 kg modelī un kompaktā izmēra 8 kg modelī) ir ietverta īpaša līdzsvarošanas tehnoloģija VRTplus (Vibration Reduction Technology). Tā sevī ietver trīsdimensiju vibrāciju sensoru un Samsung digitālā signāla apstrādes procesoru, kas pievienots pie modernā digitālā invertora motora. Šis sensors automātiski mēra veļasmašīnas tvertnes mikrokustības un optimizē motora griešanos, tādējādi mazinot vibrāciju iespējamību un saglabājot tvertnes līdzsvaru centrifūgas darbības laikā. Rezultātā tiek saglabāts zems trokšņu un vibrāciju līmenis, un veļasmašīna var pilnvērtīgi pabeigt mazgāšanas ciklu, neraugoties uz tajā ievietoto drēbju apjomu.

 

Līdzīgi produkti // SADZĪVES TEHNIKA » Veļas mašīnas
SADZĪVES TEHNIKA » Veļas mašīnas
 
JAUNĀKIE VIDEO
Stilam un nebaltām dienām (0)
2010-12-22
Skaties video
 

Drīzumā: NEXT dodas neceļos ar Garmin un JS GPS karti (1)
2010-12-02
Skaties video
 

Video: Jaunie Apple MacBook Air (1)
2010-11-08
Skaties video
 

IFA live: iPad konkurenta meklējumos (5)
2010-09-13
Skaties video
 

IFA live: Panasonic HDC-SDT750 video apskats (4)
2010-09-06
Skaties video
 

PARTNERI

JAUNUMI: SADZĪVES TEHNIKA
ZIŅAS


Pieraksties jaunumiem | Reklāma NEXT.LV | Kontakti | Par mums | NEXT RSS | NEXT SADZĪVES TEHNIKA RSS | Atradi kļūdu? 

Lietošanas noteikumi | Visas tiesības rezervētas © 2001—2018 SIA PIF International, Rīga, Brīvības gatve 214b, 4. stāvs.
Tālr: (371) 67383499. Fakss: (371) 67383099. E-mail: secretary@next.magazine.lv
Latvijas Rallija Portāls RALLYLV.COM | BESTRIGA.COM Tourist Guide | SK Media | FOTOKURSI | PC WEEK | WWW.CRN.COM.UA | FORBES Latvia

Orphus system