Nevajag, bet GRIBU! Mikus stāsta un rāda Jauno Apple iPadOfiss bez problēmām Mikus K. testē HP Officejet 4620Dzīvības attīstības novērošanas īpatnības Mikus atstāsta Jutas piedzīvojumus ar iBaby MonitorKas tas ir – Microsoft Office 2013 un Office 365? (video) Andrejs Juščenko stāsta par jaunajiem Microsoft produktiem
<
Apple Planšetdatori
 
Apple Planšetdatori
 
Apple iPad 3 Planšetdatori
 
LG Optimus Pad V900 Planšetdatori
 
>
JAUTĀ EKSPERTAM: DATORI
Ko darīt? 29/05/2013

Nopirku Prestigio MultiPad 9.7 Ultra Duo ,pēc mēneša pēkšņi izslēdzās un neslēdzās iekšā.Aizvedu lai salabotu ar garantiju,itkā visu salaboja,bet...

Atbild eksperts » Mix_
GoClever TAB R76.2 foto uzstādījumi 22/05/2013

Vai ir iespējams atrast lietošanas pamācību un uzstādījumus fotografēšanai? Fotografējot bildes sanāk šķibas un fragmentalas. )...

Atbild eksperts » Mix_
nevaru ruterim nomainit paroli 22/05/2013

Labvakar! Kad iegadajos ruteri tp link wr841n iegaju adrese 192.168.1.1 pieregistrejos , nomainiju paroli. nodega vecais pc. tagad gribeju ieiet...

Atbild eksperts » Mix_
Uzdod savu jautājumu ekspertam »
 
Tuvāk melnajam caurumam: Kaspersky Lab izpētījis bieži sastopamo mūķu pakotni BlackHole   11/09/2013

Leģitīmu programmu ievainojamības ir viens no uzbrucēju vidū populārākajiem lietotāju ierīču un korporatīvo tīklu inficēšanas veidiem. Kaspersky Lab statistikas dati liecina, ka visbiežāk datoriem uzbrūk mūķi, kas izmanto Java ievainojamības. Turklāt kibernoziedznieki parasti iesaista nevis vienu mūķi, bet veselus šādu ļaunprogrammatūru komplektus — mūķu pakotnes. Kaspersky Lab eksperti rūpīgi izpētīja vienu no šiem komplektiem — plaši izplatīto BlackHole, noskaidrojot gan datora inficēšanas procesu ar šo mūķu pakotni, gan arī aizsardzības mehānismus pret to un tai līdzīgām kaitīgajām programmām, kas izmanto programmnodrošinājuma ievainojamības.


Saglabājam savu digitālo mantojumu   16/07/2013

Visticamāk, ikvienam interneta lietotājam tīmeklī ir daudz vairāk vērtīgu aktīvu, nekā viņam šķiet. Tie ietver gan e-pastu, gan sociālo tīklu kontus, gan internetbanku, gan digitālās multivides kolekcijas (filmas, mūziku, fotogrāfijas) un pat iemiesojumus spēļu serveros un ceļotāja uzkrāto jūdžu skaitītāju. Visai šai bagātībai ir vajadzīga savlaicīga aprūpe un aizsardzība. Kaspersky Lab eksperti dod padomus, kā to vislabāk izdarīt.


Pamatu pamats: kā drošības politikas var glābt uzņēmumu no kibernoziedzniekiem   10/07/2013

Uzņēmuma datora neatbilstīga izmantošana tagad ne vien samazina darba ražīgumu un rada netiešus finansiālus zaudējumus organizācijai, bet pirmām kārtām šajā gadījumā tiek apdraudēta korporatīvā tīkla drošība un konfidenciālās informācijas saglabātība. Saziņa sociālajos tīklos vai tūlītējās ziņojumapmaiņas programmās, izklaides vietņu apmeklēšana, datņu lejupielāde no torentiem un failu koplietošanas vietnēm — visas šīs darbinieka aktivitātes padara viņa datoru neaizsargātu, jo šos resursus hakeri visbiežāk izmanto, lai iekļūtu korporatīvajos tīklos, īstenojot mērķuzbrukumus. Kaspersky Lab eksperti ir izanalizējuši bieži sastopamās korporatīvo tīklu inficēšanas metodes un stāsta, kā pretoties šīm briesmām.


Gards kumoss: katrs piektais pikšķerēšanas uzbrukums ir vērsts pret bankām   02/07/2013

Katrs piektais no 2012. gada maija līdz 2013. gada aprīlim reģistrētais pikšķerēšanas uzbrukums bija vērsts pret bankām un finanšu iestādēm. Tādējādi kopumā 20,64% visu pikšķerēšanas uzbrukumu šajā laikposmā piedzīvoja finanšu tīmekļa resursi. Pie šāda atzinuma nonāca Kaspersky Lab speciālisti, pamatojoties uz mākoņpakalpojuma Kaspersky Security Network datiem veiktā pētījuma «Pikšķerēšanas draudu evolūcija» gaitā.


Stīva Džobsa monetizācija un Microsoft loterija — lasiet maija surogātpasta apskatā   21/06/2013

Saskaņā ar Kaspersky Lab aprēķiniem surogātpasta īpatsvars kopējā pasaules e-pasta plūsmā maijā bija 69,7%, kas ir par 2,5% mazāk nekā aprīlī. Salīdzinājumā ar iepriekšējo mēnesi nedaudz pieaudzis pikšķerēšanas vēstuļu īpatsvars, bet vēstuļu ar kaitīgiem pielikumiem daļa palielinājusies par 0,4%, kopumā veidojot 2,8% no visiem elektroniskajiem paziņojumiem.


Trāpīt ābolam: Kaspersky Lab ir uzskaitījis galvenos Mac apdraudējumus   18/06/2013

Jaunā, kompleksā risinājuma Mac datoru aizsardzībai izlaišanas priekšvakarā Kaspersky Lab ir izveidojis šai platformai visaktuālāko apdraudējumu sarakstu. Pēdējos divos gados uzņēmuma speciālisti ir konstatējuši ievērojamu tieši operētājsistēmai Mac OS X domātu kaitīgo programmu skaita pieaugumu. Saistībā ar to atbilstošā antivīrusu parakstu datubāze Kaspersky Lab aizsardzības izstrādājumos ir palielinājusies vairāk nekā sešas reizes, tādējādi pilnīgi sagraujot mītu par «ābola» platformas neievainojamību.


Piecas zvaigznes: Kaspersky Internet Security 2013 saņēmis augstāko apbalvojumu MRG Effitas testā   17/06/2013

Kaspersky Lab vadošajam risinājumam mājas lietotāju aizsardzībai Kaspersky Internet Security 2013 ir piešķirts augstākais «pieczvaigžņu» apbalvojums testā Real World Protection Test, ko 2013. gada pirmajā ceturksnī veica neatkarīgais pētniecības uzņēmums MRG Effitas. Programma sekmīgi atklāja un bloķēja 100% ekspertu piedāvāto apdraudējumu, uzrādot vienu no labākajiem testa rezultātiem.


Samsung gatavs iekarot planšetdatoru tirgu ar jauno GALAXY Tab 3 8.0   07/06/2013

Samsung Electronics prezentējis jaunāko GALAXY Tab 3 sērijas planšetdatoru ar 8 collu ekrānu, kas tirdzniecībā Latvijā nonāks šī gada jūlija beigās. Līdzīgi kā agrāk prezentētais 7 collu planšetdatora modelis, arī jaunā GALAXY Tab 3 sērijas ierīce piedāvā lietotājiem plašas iespējas skatīties, klausīties, radīt un koplietot sev nozīmīgu saturu. Sērfojot tīmeklī vai lasot grāmatas ceļā uz darbu, GALAXY Tab 3 8.0 ir aprīkots ar plašām satura iespējām un ergonomisku dizainu, padarot tā lietošanu maksimāli ērtu un baudāmu.


Sony iepazīstina ar pasaulē vieglāko skārienjūtīgā ekrāna Ultrabook™ datoru    06/06/2013

Sony nākusi klajā ar pasaulē vieglāko skārienjūtīgā ekrāna Ultrabook™ datoru – VAIO ® Pro


Skārdnieks, drēbnieks, zaldāts, spiegs: Kaspersky Lab atklājis jaunu kiberspiegošanas tīklu NetTrave   06/06/2013

Kaspersky Lab informē, ka atklāts jauns kiberspiegošanas tīkls, kas ieguvis nosaukumu NetTraveler un ir skāris vairāk nekā 350 datorsistēmu 40 valstīs. Uzbrukumam bija pakļautas valsts un privātās struktūras, tostarp valdības iestādes, vēstniecības, zinātniskās pētniecības centri, militārās organizācijas, naftas un gāzes nozares uzņēmumi, kā arī politiskie aktīvisti. Krievija ir nonākusi visvairāk cietušo valstu vidū, ieņemot otro vietu to zemju sarakstā, kas ir piedzīvojušas visjūtamākās operācijas NetTraveler sekas.


Visas ziņas »
JAUNĀKIE VIDEO
Stilam un nebaltām dienām (0)
2010-12-22
Skaties video
 

Video: Jaunie Apple MacBook Air (1)
2010-11-08
Skaties video
 

IFA live: iPad konkurenta meklējumos (5)
2010-09-13
Skaties video
 

Sasniedz karjeras virsotnes! (4)
2010-01-23
Skaties video
 

Microsoft elastīgas sievietes stingrajās rokās (1)
2009-12-10
Skaties video
 

PARTNERIPieraksties jaunumiem | Reklāma NEXT.LV | Kontakti | Par mums | NEXT RSS | NEXT DATORI RSS | Atradi kļūdu? 

Lietošanas noteikumi | Visas tiesības rezervētas © 2001—2018 SIA PIF International, Rīga, Brīvības gatve 214b, 4. stāvs.
Tālr: (371) 67383499. Fakss: (371) 67383099. E-mail: secretary@next.magazine.lv
Latvijas Rallija Portāls RALLYLV.COM | BESTRIGA.COM Tourist Guide | SK Media | FOTOKURSI | PC WEEK | WWW.CRN.COM.UA | FORBES Latvia

Orphus system
Page generated in 1.1187 seconds.