Nevajag, bet GRIBU! Mikus stāsta un rāda Jauno Apple iPadKas tas ir – Microsoft Office 2013 un Office 365? (video) Andrejs Juščenko stāsta par jaunajiem Microsoft produktiemDzīvības attīstības novērošanas īpatnības Mikus atstāsta Jutas piedzīvojumus ar iBaby MonitorViedtālrunis, vai tomēr kas vairāk? Roberts Priede apskata Samsung Galaxy S III
<
Nokia 8800 Gold Arte Luksusa telefoni
 
JAUTĀ EKSPERTAM: MOBILIE
remonts 30/05/2013

Sakiet lūdzu cik izmaksā telefona ekrana stikliņš ,skārienjūtīgais ekrāns darbojās tikai plaisas stiklinā?)...

Atbild eksperts » Mix_
... 28/05/2013

LABDIEN , man ir SAMSUNG GALAXY S II tad ka , mēģinu zvanīt kādam rāda Mobīlais tīkls nav pieejams...

Atbild eksperts » Mix_
ERROR 27/05/2013

Problēma - telefons neslēdzas iekšā, rāda ka kļūda, un uz ekrāna android robotiņš. Domāju ka vainīga baterija, nomainīju -...

Atbild eksperts » Mix_
Uzdod savu jautājumu ekspertam »
 
Tuvāk melnajam caurumam: Kaspersky Lab izpētījis bieži sastopamo mūķu pakotni BlackHole   11/09/2013

Leģitīmu programmu ievainojamības ir viens no uzbrucēju vidū populārākajiem lietotāju ierīču un korporatīvo tīklu inficēšanas veidiem. Kaspersky Lab statistikas dati liecina, ka visbiežāk datoriem uzbrūk mūķi, kas izmanto Java ievainojamības. Turklāt kibernoziedznieki parasti iesaista nevis vienu mūķi, bet veselus šādu ļaunprogrammatūru komplektus — mūķu pakotnes. Kaspersky Lab eksperti rūpīgi izpētīja vienu no šiem komplektiem — plaši izplatīto BlackHole, noskaidrojot gan datora inficēšanas procesu ar šo mūķu pakotni, gan arī aizsardzības mehānismus pret to un tai līdzīgām kaitīgajām programmām, kas izmanto programmnodrošinājuma ievainojamības.


Saglabājam savu digitālo mantojumu   16/07/2013

Visticamāk, ikvienam interneta lietotājam tīmeklī ir daudz vairāk vērtīgu aktīvu, nekā viņam šķiet. Tie ietver gan e-pastu, gan sociālo tīklu kontus, gan internetbanku, gan digitālās multivides kolekcijas (filmas, mūziku, fotogrāfijas) un pat iemiesojumus spēļu serveros un ceļotāja uzkrāto jūdžu skaitītāju. Visai šai bagātībai ir vajadzīga savlaicīga aprūpe un aizsardzība. Kaspersky Lab eksperti dod padomus, kā to vislabāk izdarīt.


Pamatu pamats: kā drošības politikas var glābt uzņēmumu no kibernoziedzniekiem   10/07/2013

Uzņēmuma datora neatbilstīga izmantošana tagad ne vien samazina darba ražīgumu un rada netiešus finansiālus zaudējumus organizācijai, bet pirmām kārtām šajā gadījumā tiek apdraudēta korporatīvā tīkla drošība un konfidenciālās informācijas saglabātība. Saziņa sociālajos tīklos vai tūlītējās ziņojumapmaiņas programmās, izklaides vietņu apmeklēšana, datņu lejupielāde no torentiem un failu koplietošanas vietnēm — visas šīs darbinieka aktivitātes padara viņa datoru neaizsargātu, jo šos resursus hakeri visbiežāk izmanto, lai iekļūtu korporatīvajos tīklos, īstenojot mērķuzbrukumus. Kaspersky Lab eksperti ir izanalizējuši bieži sastopamās korporatīvo tīklu inficēšanas metodes un stāsta, kā pretoties šīm briesmām.


Starta laikā nogāžas nesējraķete ar navigācijas pavadoņiem (video)   02/07/2013

Viena lieta – katastrofas Holivudas grāvējos, bet pavisam cita – reālajā dzīvē. Šorīt 5:38 pēc Latvijas laika starta laikā zaudējusi vadību un apm. 1 km no starta vietas Baikonūras kosmodromā nogāzusies Krievijas nesējraķete Proton-M.


Gards kumoss: katrs piektais pikšķerēšanas uzbrukums ir vērsts pret bankām   02/07/2013

Katrs piektais no 2012. gada maija līdz 2013. gada aprīlim reģistrētais pikšķerēšanas uzbrukums bija vērsts pret bankām un finanšu iestādēm. Tādējādi kopumā 20,64% visu pikšķerēšanas uzbrukumu šajā laikposmā piedzīvoja finanšu tīmekļa resursi. Pie šāda atzinuma nonāca Kaspersky Lab speciālisti, pamatojoties uz mākoņpakalpojuma Kaspersky Security Network datiem veiktā pētījuma «Pikšķerēšanas draudu evolūcija» gaitā.


Stīva Džobsa monetizācija un Microsoft loterija — lasiet maija surogātpasta apskatā   21/06/2013

Saskaņā ar Kaspersky Lab aprēķiniem surogātpasta īpatsvars kopējā pasaules e-pasta plūsmā maijā bija 69,7%, kas ir par 2,5% mazāk nekā aprīlī. Salīdzinājumā ar iepriekšējo mēnesi nedaudz pieaudzis pikšķerēšanas vēstuļu īpatsvars, bet vēstuļu ar kaitīgiem pielikumiem daļa palielinājusies par 0,4%, kopumā veidojot 2,8% no visiem elektroniskajiem paziņojumiem.


Sony 2013.gada BRAVIA televizori nopērkami Latvijā   17/06/2013

Pēc jaunās TV sērijas izziņošanas CES izstādē 2013.gada janvārī, Sony paziņo par to, ka jaunie BRAVIA® HD televizoru modeļi nu nopērkami Latvijas veikalos. Jaunie LED televizoru modeļi ir izstrādāti skatītājiem, kas meklē TV ar augstas izšķirtspējas izklaides iespējām. Televizoru W sērija piedāvā unikālu Sony tehnoloģiju un satura pakalpojumu apvienojumu, nodrošinot reālistisku attēla kvalitāti un “iegremdējošu” skaņu. Televizori ir nopērkami Sony Centros un labākajos elektronikas veikalos visā Latvijā, to cenas – sākot no Ls 375.


Piecas zvaigznes: Kaspersky Internet Security 2013 saņēmis augstāko apbalvojumu MRG Effitas testā   17/06/2013

Kaspersky Lab vadošajam risinājumam mājas lietotāju aizsardzībai Kaspersky Internet Security 2013 ir piešķirts augstākais «pieczvaigžņu» apbalvojums testā Real World Protection Test, ko 2013. gada pirmajā ceturksnī veica neatkarīgais pētniecības uzņēmums MRG Effitas. Programma sekmīgi atklāja un bloķēja 100% ekspertu piedāvāto apdraudējumu, uzrādot vienu no labākajiem testa rezultātiem.


Viedtālrunis HTC One par dizainu un inovācijām saņem starptautisku „Computex Taipei” zelta medaļu   06/06/2013

Kompānija HTC kā pasaules līderis mobilo ierīču inovācijās un dizainā ir ieguvusi starptautisku atzinību par jaunāko viedtālruni HTC One. Pēc Pasaules mobilo tehnoloģiju kongresā iegūtās GSMA balvas par labāko jauno mobilo tālruni, ierīci vai planšetdatoru, jūnija sākumā gada tālrunis HTC One ir saņēmis arī „Computex Taipei 2013” zelta medaļu par dizainu un inovācijām.


Kontrolēt nedrīkst aizliegt: Kaspersky Lab par bērnu aizsardzību tīmeklī   03/06/2013

Vasaras sākums. Skolēniem sākas garās brīvdienas. Kamēr vecāki ir aizņemti darbā, bērni pavada vairāk laika savā nodabā nekā parasti. Daudzi no viņiem būs biežāk sastopami ne vien uz ielas, bet arī internetā, taču tīmeklī viņiem uzglūn ne mazāk briesmu. Dažādi apdraudējumi – no banāliem vīrusiem līdz visīstākajai krāpšanai, nemaz nerunājot par bērniem nepiemērotu saturu – var nopietni kaitēt bērnam un varbūt pat visai ģimenei. Sagaidot Bērnu aizsardzības dienu, Kaspersky Lab stāsta par briesmām, kas apdraud jaunos lietotājus, un veidiem, kā no tām aizsargāties.


Visas ziņas »
JAUNĀKIE VIDEO
Raunds pa raundam: BlackBerry Torch (Bold 9800) pret iPhone 4 (20)
2010-11-29
Skaties video
 

DUELIS: iPhone 4 VS BlackBerry Torch (Bold 9800) - drīzumā (10)
2010-11-24
Skaties video
 

iPhone 4 BŪS (7)
2010-07-09
Skaties video
 

Fērbijs? Nē, Corby! (6)
2009-10-16
Skaties video
 

Mūzikas ģēnijs (3)
2009-08-10
Skaties video
 

PARTNERIPieraksties jaunumiem | Reklāma NEXT.LV | Kontakti | Par mums | NEXT RSS | NEXT MOBILIE RSS | Atradi kļūdu? 

Lietošanas noteikumi | Visas tiesības rezervētas © 2001—2018 SIA PIF International, Rīga, Brīvības gatve 214b, 4. stāvs.
Tālr: (371) 67383499. Fakss: (371) 67383099. E-mail: secretary@next.magazine.lv
Latvijas Rallija Portāls RALLYLV.COM | BESTRIGA.COM Tourist Guide | SK Media | FOTOKURSI | PC WEEK | WWW.CRN.COM.UA | FORBES Latvia

Orphus system
Page generated in 0.4178 seconds.